Веселі старти

   Сценарій свята «Веселі старти»
Цілі і задачі:
1.    Формування в дітей здорового способу життя.
2.    Залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
3.    Ознайомити дітей із зародженням олімпійського руху та з видами спорту, що входили до Стародавніх Олімпійських ігор.
4.    Удосконалити рухові уміння та фізичні якості.
Обладнання: гімн Кривого Рогу, дитячі веселі мелодії, спортивний інвентар       для проведення змагань.
Сьогодні ми зібралися на спортивне свято «Веселі старти», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити. І тому ми помандруємо в часі та поговоримо про історію виникнення спорту. Ще у стародавні часи однією з розваг людей стали заняття спортом, які також слугували військовою підготовкою юнаків. Перші у світі Олімпійські ігри відбулися в Стародавній Греції в Олімпії. У рік, коли проводились Олімпійські ігри, глашатай розносив по містах і селах заклики “Всі до Олімпії”, “Хай переможуть найсильніші”. На час проведення Олімпійських ігор заборонялись війни між ворогуючими сторонами. У змаганням міг брати участь будь-хто з бажаючих. Учасники змагалися оголеними. Вони не соромилися свого тіла так як демонстрували його красу. У перший день атлети приходили до храму Зевса, якому присвячувались Олімпійські ігри, запалювали олімпійський вогонь і давали клятву змагатись чесно.
Давні греки казали: «Хочеш бути гарним – бігай, хочеш бути здоровим – бігай, хочеш бути розумним – бігай!». Тож розпочинаємо наше свято!
Звучить гімн Кривого Рог
У наших змаганнях приймають участь команди 6-А і 6-Б класу
Ми знаємо, ви старанно готувались і маєте неабияку координацію рухів, сильні м*язи ніг, рук, тулубу. Тож ми бажаємо вам успіхів, перемоги!

Привітання деректора школи

Команди вітають одна одну
Ми зібралися сюди, вирішить проблему:
Хто розумний, найсильніший, а хто ще й «зелений»!
Будимо кмітливими, часом жартівливими.
Й переможимо ми вас, якщо хватить сил у нас.

Друзям по змаганню ми шлемо вітання!
Поривам та бажанням не має перешкод.
Як бачите, команда у зборі, й не мала.
Надіємось, що добре у нас підуть діла.
Нагадую, що оцінюватись конкурси будуть за швидкість і правильність виконання завдань після кожної естафети за пятибальною шкалою. Команди готові? Розпочинаймо! Але перед початком змагань я б хотіла звернутися до наших вболівальників. У нас працює незалежне жюрі, яке слідкуватиме за вболівальниками. Найактивніші вболівальники отримають нагороди. 

Отож, вболівайте за свої команди!

·       Естафета «Передача м’яча»
Команди стають один за одним, піднявши руки вгору і передають м’яч. Коли м’яч доходе до останнього учасника, він з м’ячем переходе наперед і естафета триває доти, поки першим не стане командир, тобто, перший учасник. Виграє та команда, яка найшвидше закінчить передавати м’яч. Якщо під час виконання завдання м’яч впаде, команда вибуває з гри.
·       «Стрибки жабкою»
 Ця естафета проводиться за допомогою гімнастичних палиць. Учасник з гімнастичною палицею під колінами повинен прострибати до фішки, а назад повернутися з палицею в руці і передати наступному учасникові. Виграє та команда, яка перша справиться з завданням, дотримуючись усіх правил.
·       Естафета «Калабаш» або «Перенесення м’яча між головами»
Участь в цій естафеті беруть по два учасника з кожної команди і тримаючи м’яч між головами повинні пройти відстань до фішки і повернутися не випустивши м’яча. Коли м’яч падає – команда вибуває з гри.
·        «Звивиста доріжка»
Кожен учасник обводить м’яч навколо фішок і повертається назад, передаючи м’яч наступному учасникові.
·       «Стрибки в мішку»
Усі гравці по черзі стрибають в мішках. Коли гравець падає, він повинен швидко встати і продовжити естафету далі.
·       Естафета «Утримай м’яч»
 Беруть участь всі гравці. Учасник затискає м’яч між колінами і стрибають до фішки, беруть м’яч в руки і повертаються до команди передаючи м’яч наступному учасникові. Перемагає та комада, яка швидше справиться з завданням.
·       «Перетягування канату»
Перемагає та команда, яка виявляється найсильнішою. Жюрі, відповідно, виставляє оцінки кожній з команд.
·        «Біг на трьох ногах»
Для участі в цій естафеті викликаються по два учасники з кожної команди. Дві ноги зв’язуються. Ваше завдання – пройти дистанцію. Якщо учасники падають, то продовжують змагання з того місця, що впали.

Вчитель.
 Це остання естафета. Поки жюрі підраховує кількість балів наших учасників, ми підведемо підсумки на кращого вболівальника. Слово надається заступнику директора з виховної роботи.

Привітання
Перемогла команда………………………………………………………………

Давайте привітаємо їх бурхливими оплесками!

 От і закінчилось  наше свято  «Веселі старти». Всім бажаю міцного здоров’я, удачі, наполегливості і терпіння!. До побачення! Дякуємо за увагу!









Комментариев нет:

Отправить комментарий